LOGO-(3)

نمایشگاه و کنگره ی رنگ و پوشش های صنعتی پاریس(EuroCoat)

نمایشگاه و کنگره ی رنگ و پوشش های صنعتی پاریس(EuroCoat) از ۱۲ الی ۱۴ فروردین ۱۳۹۹ در شهر پاریس کشور فرانسه برگزار می گردد. نمایشگاه و کنگره ی رنگ و پوشش های صنعتی پاریس(EuroCoat) تنها رویدادی است که به شکل حرفه ای به پوشش های صنعتی می پردازد. نمایشگاه رنگ و پوشش های صنعتی، رزین و ژلکوت و ونیل استر رزین و الیاف شیشه و الیاف کربن و الیاف کولار و کبالت و کامپوزیت، و انواع چسبهای صنعتی پاریس به عنوان رویدادی تاریخی، تامین کنندگان رنگ های صنعتی، موادخام، تجهیزات و ارائه دهنگان خدمات و فعالان این صنعت را برای سه روز گرد هم جمع می کند.

LOGO (2)

نمایشگاه رنگ و پوشش مسکو

نمایشگاه رنگ و پوشش مسکو (Interlakokraska) از ۱۳ الی ۱۶ اسفند ۱۳۹۸ در شهر مسکو کشور روسیه برگزار می گردد. نمایشگاه رنگ و پوشش مسکو (Interlakokraska) بزرگترین رویداد صنعت رنگ و رزین و ژلکوت و ونیل استر رزین و الیاف شیشه و الیاف کربن و الیاف کولار و کبالت و کامپوزیت و پوشش در روسیه و کشورهای مستقل مشترک المنافع است. نمایشگاه رنگ و پوشش مسکو رویدادی با سازماندهی خوب و مؤثر برای شرکت کنندگان آن است؛ و تأثیری عمیق بر بازار روسیه می گذارد. در سال ٢٠٠٠، لوگوی RUEF- اتحادیه نمایشگاه های روسیه، و در سال ٢٠٠٣ تاییدیه UFI- انجمن جهانی صنعت نمایشگاهی، به این رویداد اعطا شد.

LOGO

نمایشگاه رنگ و پوشش خاورمیانه دبی

نمایشگاه رنگ و پوشش خاورمیانه دبی از ۱۹ الی ۲۱ اسفند ۱۳۹۸ در شهر دبی کشور امارات متحده عربی برگزار می گردد. نمایشگاه رنگ و پوشش خاورمیانه دبی بزرگترین رویداد رنگ و پوشش در خاورمیانه و منطقه خلیج فارس می باشد. در این نمایشگاه محصولاتی نظیر افزودنی ها,آنتی باکتریال ها,رزین ها,حلال ها,پلیمرها,دستگاههای تست رنگ,خدمات تست خوردگی,ماشین آلات ساخت,پمپ ها,سیستم های همرنگی,ژلکوت ها,ونیل استر رزین ,الیاف شیشه,محصولات ایمنی و بهداشت به نمایش در می آیند. این رویداد بزرگترین نمایشگاه پوشش در منطقه خاورمیانه است و برای تمام افراد حرفه ای در این صنعت و سایر صنایع مانند مواد بسته بندی,صنایع تجهیزات و ماشین آلات بسیار مهم می باشد.

paintistanbul

نمایشگاه رنگ و پوشش استانبول

نمایشگاه رنگ و پوشش استانبول از ۲۹ اسفند ۱۳۹۸ الی ۰۲ فروردین ۱۳۹۹ در شهر استانبول کشور ترکیه برگزار می گردد.

N1

نتایج بررسی شرکت هانتسمن در مورد استفاده از کامپوزیت‌ها در صنعت خودرو

شرکت مواد پیشرفتۀ Huntsmsn که بخشی از مجموعۀ Huntsmsn Corporation است، نتایج بررسی خود در مورد استفاده از کامپوزیت­‌ها در صنعت خودرو را که بر مبنای سنجش نیاز مشتری و نگرش آنها در مورد فناوری­ها و مواد سبک وزن بوده، اعلام نموده است.

کامپوزیت

تولید قطعات هواپیما با فناوری FDM در چاپ سه‌بعدی

شرکت آمریکایی Stratasys Inc. سازندۀ سریع طرح­های اولیه با استفاده از فناوری FDM (قالبگیری ذوب فیلامنت) در چاپ سه بعدی برای ابزارها و قطعات و سازندۀ چاپگرهای سه بعدی است.

N3

ساخت کانال‌های عبور کابل و لوله با ترکیب بتن و کامپوزیت

معابر بتونی پیش ساخته که نوعی کانال برای عبور کابل و لوله هستند به جای دفن کردن مستقیم لوله و کابل زیر زمین، استفاده می­شوند و از آنها در برابر عوامل خارجی نظیر آسیب یا شرایط بد آب و هوایی محافظت می­کنند و در عین حال امکان دسترسی به تأسیسات جهت تعمیر و نگهداری را فراهم می­کنند. زمان و هزینۀ نصب آن­ها نیز کمتر است.

N4

خلق یک خانه کامپوزیتی با چاپگر سه‌بعدی

Max Gerbut مهندس اکراینی و همکاران او خانه­ای کامپوزیتی، خودگردان (autonomous) و با توان خورشیدی را به وسیلۀ یک چاپگر سه بعدی صنعتی خلق کرده‌­اند و نام آن را PassivDom گذاشته­‌اند.